AT BEST RECRUITERS LTD

МОНТАЖНИЦИ НА СКЕЛЕТА 534 views

МОНТАЖНИЦИ НА СКЕЛЕТА

Нашият клиент е агенция за подбор на персонал, която се занимава с отдаване под наем на строителни работници към други холандски клиенти. Фирмата набира Монтажници на скелетаза Холандия в дългосрочен аспект. Компанията е с голям опит при набиране на майстори от всички области за Холандия. Също така работи с различни фирми за набиране на пресонал от цяла Европа.
AT BEST RECRUITERS LTD предлагаме пълни и на професионално ниво HR услуги, изцяло безплатни за кандидатите, с лицензирани компании, стабилни на Българския и Европейския пазар. Дългогодишнияt ни бизнес опит е показал колко важно е личното отношение към всеки човек. Точно затова създаваме пълен личен профил на нашите клиенти, което ни позволява по-лесно да открием най-подходящия за него служител. Ние сме Вашата връзка с компании, които държат на своите кадри.
Нашите служители се изпращат само до проверени клиенти!

ДЛЪЖНОСТ: Монтажници на скелета

НЕОБХОДИМИ УМЕНИЯ:

●        познания в строителството и конструкции

●        внимание към детайла

●        търпение и способност за запазване на спокойствие в стресови ситуации

●        способност да се работи добре с други

●        инициативност

●        добри физически умения за движение, координация, сръчност

●        способност да се работи добре с ръцете

●        работа с компютърен терминал или преносими устройства може да бъде предимство.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

●        създаване на стабилна основа на земята

●        полагане на стълбове за скелето и поставяне на хоризонтални тръби, за да ги свържат

●        прикрепяне на скелето към сградата

●        полагане дъски върху скелето, за да ходят работниците по тях

●        поставяне на предпазни парапети и предпазни мрежи

●        сваляне на скелето след работа

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА: създаване на стабилна основа на земята, полагане на стълбове за скелето и поставяне на хоризонтални тръби, за да го свържат, прикрепяне на скелето към сградата, полагане дъски върху скелето, за да ходят работниците по тях, поставяне на предпазни парапети и предпазни мрежи, сваляне на скелето след работа.

ИЗИСКВАНИЯ:

  •  Сертификат „Allround Steigerbouwer“ – задължително;
  • Желание да се работи в екип от двама или повече;
  •  1 от 2 да говори добре английски / немски;
  • Шофьорска книжка;
  •  За предпочитане със собствен автомобил;
  •  Документ VCA / SCC doc. 18 – за предпочитане;
  • Желание да се шофира максимално 1,5 часа в една посока до работата (ако е необходимо);

ЗАПЛАЩАНЕ:

  • 40 работни часа на седмица;
  • Седмично заплащане след втората седмица;
  • Включен път от родната страна до Холандия;
  • За кандидати без собствен автомобил € 500 нето на седмица;
  • За кандидати със собствен автомобил € 550 нето на седмица;

РАБОТЕН ГРАФИК:

  • 8 седмици работа, 2 седмици почивка;
  • 40 – 50 часа на седмица;

КОМПЕНСАЦИЯ ЗА ПЪТУВАНЕ:

  • € 0,19 за пътуване със собствен автомобил към работа от 20 км. в една посока;
  • € 0,11 за пътуване с фирмен автомобил към работа от 20 км. в една посока;

МЯСТО НА ЗАЕТОСТТА:

Клиентът има офис в град Гронинген (Холандия). Работодателят ще има проекти в цяла Холандия.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Постоянна кавартира (1 човек в стая);

•Здравна осигуровка;

AT BEST RECRUITERS LTD има следните операционни лицензи:
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2282 за България.
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2283 за Европа;
Лицензиран администратор на лични данни № 427547
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по силата на закона и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Допълнителна информация

  • Video
Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение 24 часа в денонощието за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292