AT BEST RECRUITERS LTD

МАЙСТОРИ ФАЯНС И ТЕРАКОТ 2401 views

МАЙСТОРИ ФАЯНС И ТЕРАКОТ / TILERS

Нашият клиент е агенция за подбор на персонал, която се занимава с отдаване под наем на строителни работници към други холандски клиенти. Фирмата набира майстори фаянс и теракот за Холандия в дългосрочен аспект. Компанията е с голям опит при набиране на майстори за замазка и фаянс за Холандия. Също така работи с различни фирми за набиране на пресонал от цяла Европа.

AT BEST RECRUITERS LTD предлагаме пълни и на професионално ниво HR услуги, изцяло безплатни за кандидатите, с лицензирани компании стабилни на Българския и Европейския пазар. Дългогодишният ни бизнес опит е показал колко важно е личното отношение към всеки човек. Точно затова създаваме пълен личен профил на нашите клиенти, което ни позволява по-лесно да открием най-подходящия за него служител. Ние сме Вашата връзка с компании, които държат на своите кадри.
Нашите служители се изпращат само до проверени клиенти!

ДЛЪЖНОСТ: МАЙСТОРИ ФАЯНС И ТЕРАКОТ.

НЕОБХОДИМИ УМЕНИЯ:

• добри практически умения;
• способност за следване на дизайнерските планове;
• точност и внимание към детайла;
• умения за изчисляване на разходите и количествата материали;
• творчески умения и добро око за дизайн;
• умения за работа с клиенти;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Дневните задължения включват:
• Работа с подови и стенни плочки всякакъв размер;
• Следене за гладкостта на пода;
• Поставяне на пясъчен цимент в бани или други „мокри помещения“;
• Работа с ново строителство и ремонтни дейности;
• Чистота и прецизност при изпълнение на работата;

РАБОТНО ОПИСАНИЕ: Работа с подови и стенни плочки всякакъв размер, проверка за гладкостта на пода, поставяне на пясъчен цимент в бани или други „мокри помещения“, работа с ново строителство и ремонтни дейности, прецизност при изпълнение на работата.

ИЗИСКВАНИЯ:

• Желание да се работи в екип от двама;

• 1 от 2 в екип да говори добре английски / немски;

• За предпочитане със собствен автомобил;

•VCA сертификат – за предпочитане;

• Изискват се собствени инструменти;

•Минимум 3 години опит в сферата на фаянс и теракот;

ЗАПЛАЩАНЕ:

  • Заплащане на база 40 часа (с включени пътуванe):
  • Заплащане всяка седмица след втората седмица;
  • Без собствен автомобил – 450 евро нето;
  • Със собствен автомобил – 500 евро нето;
  • Без собствени инструменти – 437,50 евро нето;
  • Със собствени инструменти –  487,50 евро нето;

РАБОТЕН ГРАФИК:

  • 8 седмици работа, 2 седмици почивка;
  • 40 часа на седмица;
  • Дългосрочна заетотст;

МЯСТО НА ЗАЕТОСТ:

Клиентът има офис в град Гронинген (Холандия). Работодателят ще има проекти в цяла Холандия;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

•Постоянна квартира (1 човек в стая);

•Здравна осигуровка;

КАНДИДАТСТВАНЕ:

Ако желаете да кандидатствате за позицията, необходимо е да изпратите Вашата автобиография на английски език на емайл cv@atbestrecruiters.com или чрез формата за кандидатстване на сайта. Одобрените кандидатури получават покана за интервю, което се провежда по два начина – онлайн или на място – след предварителна уговорка.

AT BEST RECRUITERS LTD има следните оперативни лицензи:
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2282 за България.
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2283 за Европа;
Лицензиран на личните данни администратор№ 427547
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по силата на закона и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292