AT BEST RECRUITERS LTD

МАЙСТОРИ ПОЛАГАНЕ НА МАЗИЛКА 2223 views

МАЙСТОРИ ПОЛАГАНЕ НА МАЗИЛКА

Нашият клиент е агенция за подбор на персонал, която се занимава с отдаване под наем на строителни работници към други холандски клиенти. Фирмата набира майстори за полагане на мазилка за Холандия в дългосрочен аспект. Компанията е с голям опит при набиране на майстори за замазка и фаянс за Холандия. Също така работи с различни фирми за набиране на пресонал от цяла Европа.
AT BEST RECRUITERS LTD предлагаме пълни и на професионално ниво HR услуги, изцяло безплатни за кандидатите, с лицензирани компании, стабилни на Българския и Европейския пазар. Дългогодишнияt ни бизнес опит е показал колко важно е личното отношение към всеки човек. Точно затова създаваме пълен личен профил на нашите клиенти, което ни позволява по-лесно да открием най-подходящия за него служител. Ние сме Вашата връзка с компании, които държат на своите кадри.
Нашите служители се изпращат само до проверени клиенти!

ДЛЪЖНОСТ: МАЙСТОРИ ПОЛАГАНЕ НА МАЗИЛКА

НЕОБХОДИМИ УМЕНИЯ:

• практически умения;
• способност за измерване на площи и обема на материалите;
• креативностпри изработка на влакнести и други декоративни мазилки;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Дневните задължения включват:

• Измазване (работи се главно с Knauf и Gyproc);
• Заглаждане на стените;
• Работа в нови сгради и ремонтни дейности;
• Смесване на правилните съставки за получаване на подходяща мазилка;
• Предимство е работа с машина за мазилка;

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА: Измазване на нови сгради и ремонтни дейности;

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Желание да се работи в екип от двама;
  • 1 от 2 в екип да говори добре английски / немски;
  • За предпочитане със собствен автомобил;
  • VCA сертификат – за предпочитане;
  • Минимум 3 години опит в полагането на мазилка;

ЗАПЛАЩАНЕ:

  • Заплащането е на базата 40 часа седмично;
  • Седмично плащане след втората седмица;
  • Включени разходи за пътуване от  родната страна до Холандия;
  • Разстояние от работа до квартирата  20км в една посока,  получават  се по  € 0,19 на km;
  • Без кола – € 490 нето на седмица;
  • Със собствена кола – € 540 нето на седмица;
  • Без собствени инструменти – € 477,50 нето на седмица;
  • Със собствени инструменти – € 527,50 нето на седмица;

СПИСЪК С ИНСТРУМЕНТИ:

  • Миксер;
  • Ръчни инструменти;
  • Ножове за мазилка;
  • Гъби;
  • Маламашки ( за изравняване на мазилката);
  • Малки кофи;
  • Материали за почистване на инструменти;
  • Нивелир;

РАБОТЕН ГРАФИК:

  • 8 седмици работа, 2 седмици почивка;
  • 40 часа на седмица;

МЯСТО НА ЗАЕТОСТ:

Клиентът има офис в град Гронинген (Холандия). Работодателят ще има проекти в цяла Холандия;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Постоянна квартира (1 човек в стая);
  • Здравна осигуровка;

КАНДИДАТСТВАНЕ:

Ако желаете да кандидатствате за позицията, необходимо е да изпратите Вашата автобиография на английски език на емайл cv@atbestrecruiters.com или чрез формата за кандидатстване на сайта. Одобрените кандидатури получават покана за интервю, което се провежда по два начина – онлайн или на място – след предварителна уговорка.

AT BEST RECRUITERS LTD има следните операционни лицензи:
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2282 за България.
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2283 за Европа;
Лицензиран данни администратор на лични данни № 427547
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по силата на закона и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292