AT BEST RECRUITERS LTD

МАЙСТОРИ ПОЛАГАНЕ НА МАЗИЛКА/PLASTERERS 8 views

МАЙСТОРИ ПОЛАГАНЕ НА МАЗИЛКА/PLASTERERS

Нашият клиент е част от по-голяма, амбициозна компания в Европа, оперираща в областта на HR услугите.

Това е голяма, бързоразвиваща се международна компания, специализирана в подбора на персонал. Като международна компания, тя непрекъснато се предефинира в света на управление на човешките ресурси в зависимост от нуждите и възможностите, без да се ограничава географски и интердисциплинарно. Заедно с успешни агенции за заетост, компанията гарантира, че таланта и мечтата на хората ще бъдат свързани с подходящата работа.

Благодарение на своя опит и независимо предприемачество, компанията предлага широка гама от HR услуги:

  • временна работа с възможност за постоянна;
  • работа на квалифицирани инженери;
  • международен временен персонал;
  • управление на технически персонал;
  • обучения, HR консултации от професионален персонал.

Офисите на фирмата се намират в Белгия, Холандия, Франция, Германия, Полша, Португалия, Швейцария и Румъния – с конкретни планове за разширяване в цяла Европа.

AT BEST RECRUITERS LTD предлагаме пълни и на професионално ниво HR услуги, изцяло безплатни за кандидатите, с лицензирани компании, стабилни на Българския и Европейския пазар. Дългогодишнияt ни бизнес опит е показал колко важно е личното отношение към всеки човек. Точно затова създаваме пълен личен профил на нашите клиенти, което ни позволява по-лесно да открием най-подходящия за него служител. Ние сме Вашата връзка с компании, които държат на своите кадри.
Нашите служители се изпращат само до проверени клиенти!

AT BEST RECRUTERS LTD

cv@atbestrecruiters.com

ДЛЪЖНОСТ:  МАЙСТОРИ ПОЛАГАНЕ НА МАЗИЛКА

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

Полагане на мазилка на вътрешни стени, тавани и преградни стени на сградите, за да направи завършена повърхност, в съответствие с чертежи, рисунки или инструкции, като се използват ръчни и преносими електрически инструменти.

Компанията търси кандидати в екип. Един от кандидатите трябва да отговаря на изискванията и да има опит със задълженията, които  работата включва. Един от кандидатите може да е по-малко опитен, но това е обвързано с по-ниско заплащане в началото. За клиента е най-добре да знае върху какви проекти са работили кандидатите преди, какви са били техните задължения и с какви материали са работили (търговска марка или вид).

Задължения:

  • Подготовка на повърхността (почистване, премахване на тапети и т.н.);
  • Покриване на преходни зони с мрежа за предотвратяване на пукнатини;
  • Грундиране субстрата с праймер;
  • Получаване (смесване) на разтвора;
  • Полагане на разтвора към повърхността (мазилка);
  • Изравняване;
  • Заглаждане;
  • Възможно шкурене на неравности с шкурка;
  • Поправка на стари пластове.

Изисквания:

  • Разговорен английски (според спецификациите на работата);
  • Умения за разчитане на технически чертежи;
  • Умения за работа с ръчни и електрически инструменти;
  • Шофьорска книжка категория B;
  • Собствени ръчни инструменти.

За предпочитане (не задължително):

  • Собствена кола (компанията може да предостави малък служебен автомобил, вижте разходите по-долу);
  • Собствени електрически инструменти;
  • VCA сертификат;
  • Опит в Холандия.

Компанията предлага:

  • Седмична заплата между € 430 – € 470 нето на седмица, в зависимост от опита;
  • Самостоятелна стая в напълно оборудвана къща;
  • Помощ при издаване на BSN номер и холандска банкова сметка от холандско-говорящ координатор;
  • При собствена кола: компенсация за гориво газ/дизел – € 0,19 / км;
  • При служебна кола: Разходът варира между € 25-30 нето на седмица;

Цената покрива разходите за гориво от вкъщи до работа и от работа към дома.

Колите може да се използват за лични цели, горивото се заплаща допълнително.

Назначаване:

  • Трудов договор, според холандското законодателство;
  • 40 работни часа седмично;

Ако искате да кандидатствате за тази позиция, моля изпратете автобиография на английски език cv@atbestrecruiters.com

AT BEST RECRUITERS LTD има следните оперативни лицензи:

Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2282 за България.

Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2283 за Европа;

Лицензиран на личните данни администратор № 427547

Всички данни, предоставени от Вас са защитени по силата на закона и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Допълнителна информация

  • Video
  • Gallery
Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение 24 часа в денонощието за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292