AT BEST RECRUITERS LTD

МАЙСТОРИ ИЗОЛАЦИЯ 1879 views

МАЙСТОРИ ИЗОЛАЦИЯ

Нашият клиент е агенция за подбор на персонал, която се занимава с отдаване под наем на строителни работници към други холандски клиенти. Фирмата набира Работници поставяне на изолация за Холандия в дългосрочен аспект. Компанията е с голям опит при набиране на майстори от всички области за Холандия. Също така работи с различни фирми за набиране на пресонал от цяла Европа.
AT BEST RECRUITERS LTD предлагаме пълни и на професионално ниво HR услуги, изцяло безплатни за кандидатите, с лицензирани компании, стабилни на Българския и Европейския пазар. Дългогодишнияt ни бизнес опит е показал колко важно е личното отношение към всеки човек. Точно затова създаваме пълен личен профил на нашите клиенти, което ни позволява по-лесно да открием най-подходящия за него служител. Ние сме Вашата връзка с компании, които държат на своите кадри.
Нашите служители се изпращат само до проверени клиенти!

ДЛЪЖНОСТ: Майстори изолация

Подходящият кандидат е:

С 3 години опит в изолацията на луксозни яхти или в преработващата промишленост. Способен да работи с различни видове изолации (вата, фибростъкло). Безопасността и прецизната работа са важен критерии.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Вашите ежедневни задачи ще включват:

  • Отстраняване на старата изолация и правилното и изхвърляне;
  • Разчитане на чертежи и спецификации;
  • Определяне на количеството и вида на необходимата изолация;
  • Мерене и рязане на изолацията, за да пасва на стените и около тръбите;
  • Прикрепване на изолацията със скоби, ленти или винтове;
  • Работа с компресори, за впръскване на изолацията в някои пространства;
  • Монтиране на пластмасови прегради, за предпазване на изолацията от влага;
  • Следване инструкциите за безопасност;

ОПИСАНИЕ НА РАБОТА: Отстраняване на старата изолация и правилното и изхвърляне, разчитане на чертежи и спецификации, определяне на количеството и вида на необходимата изолация, мерене и рязане на изолацията, за да пасва на стените и около тръбите, прикрепване на  изолацията със скоби, ленти или винтове, работа с компресори, за впръскване на изолацията в някои пространства, монтиране на пластмасови прегради, за предпазване на изолацията от влага, следване инструкциите за безопасност;

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Желание за работа в екип от двама или повече;
  • 1 от 2 в екип да говори английски или немски език;
  • VCA/ SCC док. 18;
  • За предпочитане със собствен автомобил;
  • 3 години опит в изолацията;

ЗАПЛАЩАНЕ:

  • 40 работни часа на седмица;
  • Седмично заплащане след втората седмица;
  • Включен път от родната страна до Холандия;
  • За кандидати без собствен автомобил € 500 нето на седмица;
  • За кандидати със собствен автомобил € 550 нето на седмица;

РАБОТЕН ГРАФИК:

  • 8 седмици работа, 2 седмици почивка;
  • 40 – 50 часа на седмица;

КОМПЕНСАЦИЯ ЗА ПЪТУВАНЕ:

  • € 0,19 за пътуване със собствен автомобил към работа от 20 км. в една посока;
  • € 0,11 за пътуване с фирмен автомобил към работа от 20 км. в една посока;

МЯСТО НА ЗАЕТОСТТА:

Клиентът има офис в град Гронинген (Холандия). Работодателят ще има проекти в цяла Холандия.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Постоянна кавартира (1 човек в стая)
  • Здравна осигуровка

КАНДИДАТСТВАНЕ:

Ако желаете да кандидатствате за позицията, необходимо е да изпратите Вашата автобиография на английски език на емайл cv@atbestrecruiters.com или чрез формата за кандидатстване на сайта. Одобрените кандидатури получават покана за интервю, което се провежда по два начина – онлайн или на място – след предварителна уговорка.

AT BEST RECRUITERS LTD има следните операционни лицензи:
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2282 за България;
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2283 за Европа;
Лицензиран администратор на лични данни № 427547;
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по силата на закона и ще бъдат използвани; единствено за целите на настоящия подбор;

Допълнителна информация

  • Video
Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292