AT BEST RECRUITERS LTD

ВОДОПРОВОДЧИЦИ ЗА ГЕРМАНИЯ 1358 views

ВОДОПРОВОДЧИЦИ ЗА ГЕРМАНИЯ

Дружеството е известен работодател на германския пазар на труда. Повече от 20 години наемат специалисти от различни области като електротехници, водопроводчици и интериорни дизайнери.

Ние високо ценим мотивирани служители за техния опит и способност да се адаптират бързо към новите среди.

AT BEST RECRUITERS LTD предлага пълни и на професионално ниво HR услуги, изцяло безплатни за кандидатите, с лицензирани компании стабилни на Българският и Европейският пазари.

Дългогодишния ни бизнес опит е показал колко важно е личното отношение към всеки човек.

Точно затова създаваме пълен личен профил на нашите клиенти, което ни позволява по-лесно да открием най-подходящият за него служител.

Ние сме Вашата връзка с компании, които държат на своите кадри.

Нашите служители се изпращат само до проверени клиенти!

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА :
– първо и преди всичко привлекателна заплата 11 евро  за кандидати без език или съвсем базов немски език и 12 евро за кандидати с добър немски език . Ставката за заплащане , зависи от езиковите умения .
– втора опция 15 евро Нето на час , без осигурена квартира ;
– Тип на изплащане на заплатата – месечно на 15 число за предходният месец ;
– Възможност за аванс – Да , ежеседмично ;

По финансов въпрос се доближаваме до отделните служители по един прост принцип: колкото по-голям е опитът и колкото по-добро е познаването на немски, толкова по-добро е финансовото състояние.

  • прилично настаняване в близост до работното място;
  • редовно се организират проекти за стимулиране и допълнителни финансови премии за служителите;
  • способността да се учи езикът е от съществено значение;
  • гаранция за постоянна заетост , безсрочен немски трудов договор;
  •  гарантиран минимум работни часове .
    За редовно месечно работно време се определят 151,67 часа съгласно § 2 от Колективния тарифен договор на фирмите за подбор и предоставяне на персонал ;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

  • удостоверение за завършване на училището като водопроводчик;
  • владеене на немски език на комуникативно ниво;
  • шофьорска книжка + собствен автомобил;
  • опит в професията минимум 2 години;
  • възможност за работа по двойки, в които един човек да има кола.

Примерни задължения:

  • обновяване на стари инсталации
  • създаване на нови инсталации
  • Канализационни инсталации
  • разпределение на горещ въздух
  • централно отопление
  • Подово отопление
  • инсталация на вентилационни тръби
  • охлаждане
  • газови инсталации
  • изграждане и монтаж на котли
  • монтаж на тръби
  • Монтаж на PE тръби
  • Монтаж на PVC тръби
  • Инсталация на тръбопроводи SML
  • обработка на медни тръби
  • Монтаж на стоманени тръби
  • Монтаж на стоманени, поцинковани тръби
  • Монтаж на тръбни канали
  • Уплътняване на тръби – система Mannesmann
  • Газозаваряване 311
  • меко запояване
  • твърда заварка
  • Обработка на ламарина
  • спринклерни агрегати
  • Четене на технически чертеж

AT BEST RECRUTERS LTD ПРИТЕЖАВАТ СЛЕДНИТЕ ОПЕРАЦИОННИ ЛИЦЕНЗИ:

Човешки ресурси агенция Лиценз № 2282 за България, издаден от МТСП .

Човешки ресурси агенция Лиценз № 2283 за Европа, издаден от МТСП ;

Лицензиран администратор на лични данни № 427547;

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Допълнителна информация

  • Gallery
Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292