AT BEST RECRUITERS LTD

АВТОБОЯДЖИЯ (6575) 279 views

АВТОБОЯДЖИЯ

Нашият клиент работи успешно на европейския пазар на труда с клонове в Белгия , Полша , Румъния и Португалия и предлага международни услуги за набиране и поддръжка за компании в различни сектори над 10 години .

Контактите в други потенциални набиращи страни се установяват и поддържат непрекъснато.

Вече имат партньори в Чехия, Словакия, България, Унгария, Литва, Латвия, Ирландия и Индия.

Като организация за услуги се стреми да бъде водеща фирма на международния пазар за набиране на персонал и услуги. Изслушва компаниите и служителите и се адаптира максимално към техните нужди.

Ценностите са от особено важно значение . В резултат на това служителите преследват следните стойности:Уважение, качество, рентабилност, дръзновение, ентусиазъм и динамика.

AT BEST RECRUITERS LTD  предлагаме пълни и на професионално ниво HR услуги, изцяло безплатни за кандидатите, с лицензирани компании, стабилни на българския и европейския пазар. Дългогодишният ни бизнес опит е показал колко е важно личното отношение към всеки човек. Точно затова създаваме пълен личен профил на нашите клиенти, което ни позволява по-лесно да намерим най-подходящите за тях служители. Ние сме Вашата връзка с компаниите, които държат на своите кадри.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

  • Редовни работни часове на седмица – 38;
  • Заплащане – седмично;
  • Брутно заплащане – ще бъде обсъдено с клиента, в зависимост от опита на кандидата
  • Ваучери за храна –не;
  • Заплащане на отпуската – 15,28% бруто за следващата година;
  • Годишен бонус от 8,33% на база брутното заплащане за 2020 година, като бонуса ще бъде изплатен от Белгийските институции след юни 2021 година. Правилото за получаване е минимум 6 месеца работа;
  • За премията трябва да работите най-малко 494 часа в референтния период от 01.07 до 30.06 на следващата година за всяка одобрена агенция по заетостта. Така че, ако референтната година е от 01.07.2019 г. до 30.06.2020 г., премията ще бъде отпусната през декември 2020 г.;
  • График на смените – от 8:00 до 16:00;
  • Допълнително заплащане за вечерен и нощен труд – не;
  • Извънреден труд – понякога се полага;
  • Как се заплаща извънредният труд? – 150%.

ЖИЛИЩЕ И ТРАНСПОРТ:

  • Публичния транспорт не е възможен.
  • Наем на жилище (по двама в стая)  – 80 eвро на седмица;
  • Работодателят изисква депозит от 150 €. Този депозит се удържа от заплатата на три пъти (3 пъти по 50 евро) и се блокира по сметката. Когато кандидатите се изнесат, мястото за настаняване се проверява заедно с отдела за поддръжка. Ако всичко е наред, депозитът се връща в рамките на 2 седмици.;
  • Наем на кола (ако е налична) – 7.5 евро на ден.

ОПИСАНИЕ НА ЗАДАЧИТЕ:

Вие ще отговаряте за пребоядисването на автомобилите, като ще използвате правилните процедури при пребоядисването. Вие трябва да имате няколко години опит на подобна работа и да можете да работите самостоятелно. Вие трябва да направите приоритет за вас много детайлната и прецизна работа. През цялото време трябва да поддържате чисто работното място.  Редовно ще ви бъдат предлагани нови обучения от нашият клиент, за да сте в течение в развитието на технологиите; например обучение по отношение на каросерията на автомобила.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:

  • Образование – завършена техническа гимназия за автомобилни механици;
  • Трудов стаж – най-малко 5 години трудов стаж, като автомонтьор;
  • Eзик – разговорен английски или френски език;
  • Шофьорска книжка – да.

ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ:

  • Местоположение – Mollem;
  • Номер на свободните работни места – 1 (поръчка номер: 6575);
  • Старт – след коронакризата;
  • Дългосрочен трудов договор.

Клиентът, за когото ще работите е фирма с множество гаражи, в различни локации в Белгия.  В Mollem, те работят върху цялостния ремонт на каросерията на автомобила, от началото до края.

AT BEST RECRUITERS LTD има следните оперативни лицензи:

Лиценз Агенция Човешки Ресурси  № 2282 за България.

Лицензиране Агенция Човешки Ресурси № 2283 за Европа;

Административното управление на личните данни администратор No 427547;

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени от закона и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Допълнителна информация

  • Gallery
Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатствайте директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292