AT BEST RECRUITERS LTD

OПЕРАТОР И НАСТРОЙЧИК НА МАШИНА ЗА ПЛАСТМАСОВИ ИЗДЕЛИЯ 220 views

OПЕРАТОР И НАСТРОЙЧИК НА МАШИНА ЗА ПЛАСТМАСОВИ ИЗДЕЛИЯ

Нашият клиент е агенция за подбор на персонал, която се занимава с отдаване под наем на  работници към други холандски клиенти. Фирмата набира Оператори на машина за пластмасови изделия за Холандия в дългосрочен аспект. Компанията е с голям опит при набиране на майстори за замазка и фаянс за Холандия. Също така работи с различни фирми за набиране на пресонал от цяла Европа.

AT BEST RECRUITERS LTD предлагаме пълни и на професионално ниво HR услуги, изцяло безплатни за кандидатите, с лицензирани компании, стабилни на Българския и Европейския пазар. Дългогодишнияt ни бизнес опит е показал колко важно е личното отношение към всеки човек. Точно затова създаваме пълен личен профил на нашите клиенти, което ни позволява по-лесно да открием най-подходящия за него служител. Ние сме Вашата връзка с компании, които държат на своите кадри.
Нашите служители се изпращат само до проверени клиенти!

ДЛЪЖНОСТ: OПЕРАТОР И НАСТОРЙЧИК НА МАШИНА ЗА ПЛАСТМАСОВИ ИЗДЕЛИЯ

НОВ ПРОЕКТ;

ВРЕМЕННА ЗАЕТОСТ ЗА ПЕРИОД ОТ 3 МЕСЕЦА С ЕВЕНТУАЛНА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ;

НЕОБХОДИМИ УМЕНИЯ:

  • Добро ниво на английски език задължително;
  • Познания за отстраняване и преместване на формовъчни части;
  • Основни познания за работа с хидравлични и електрически управлявани машини за леене под налягане;
  • Основни познания и разбиране на пневматично управляваните машини и оборудване;
  • Гъвкавост;
  • Възможност за самостоятелна работа с минимален надзор;
  • Четене и интерпретиране на инструкции за производство и изисквания за качество;
  • Използване на различни инструменти за определяне на качеството;
  • Опит в работата с машини за леене под налягане;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Дневните задължения включват:

  • Работа с машините (формовъчна машина, машина за инжектиране);
  • Подготовка и стартиране на производствената линия;
  • Зареждане на машините с необходимия материал;
  • Стартиране, наблюдение и спиране на машината;
  • Фиксиране и настройване на параметрите;
  • Настройка и ремонт;
  • Надзор на машините за формоване и впръскване;
  • Намеса в случай на случайно спиране;

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА: Работа с машините (формовъчна машина, машина за инжектиране), подготовка и стартиране на производствената линия, зареждане на машините с необходимия материал, стартиране, наблюдение и спиране на машината, фиксиране и настройване на параметрите, настройка и ремонт, надзор на машините за формоване и впръскване, намеса в случай на случайно спиране

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Опит с машини за леене под налягане (само екструдирането не е достатъчно);
  • Умения за програмиране машините за леене под налягане;
  • Известен опит с хидравлична, електро и махинална техника;
  • Опит като оператор в производствена среда;
  • Добри умения по английски език;

ЗАПЛАЩАНЕ:

  • Седмично заплащане на база 40 работни часа след втората седмица;
  • Включени пътни разходи от родната страна до Холандия;
  • За кандидати без собствен автомобил – € 500 нето;
  • За кандидати със собствен автомобил – € 550 нето;

ТРАНСПОРТ:

  • Транспортът до местоработата в Холандия  се поема от работодателя;
  • Ако пътувате със собствена кола компенсацията е € 0,19 за км.;

РАБОТЕН ГРАФИК:

  • 40 работни часа, 3 смени;
  • 12 седмичен работен период;

КАНДИДАТСТВАНЕ:

Ако желаете да кандидатствате за позицията, необходимо е да изпратите Вашата автобиография на английски език на емайл cv@atbestrecruiters.com или чрез формата за кандидатстване на сайта. Одобрените кандидатури получават покана за интервю, което се провежда по два начина – онлайн или на място – след предварителна уговорка.

AT BEST RECRUITERS LTD има следните операционни лицензи:
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2282 за България.
Лиценз Агенция Човешки ресурси № 2283 за Европа;
Лицензиран данни администратор на лични данни № 427547
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по силата на закона и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Допълнителна информация

  • Video
Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение 24 часа в денонощието за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292