AT BEST RECRUITERS LTD

МОНТАЖ НА ОКАЧЕНИ ФАСАДИ 505 views

Монтажници на окачени фасади /

Curtain Wall Fitters

Нашият клиент е стабилна организация с дългогодишен опит в областта на гъвкавата заетост в строителната индустрия. Търсейки професионалисти и високо квалифицирани специалисти чрез предизвикателни задачи и проекти, те се стремят да намерят идеалния кандидат за най-добрата за него позиция. Това е нашето предизвикателство да определим кой кандидат най-добре се вписва в даден проект на клиента.
Екип от ентусиазирани мениджъри и служители за наемане на работа, работим всеки ден, за да насочваме търсещите работа служителите като създаваме предизвикателни нови задачи. Всеки член на екипа е опитен и специализиран в една или повече работни области, така че да виждат възможности за търсещите работа и да ги пренасочват към правилния проект.
Хората винаги са основно и най-важно задължение и чрез изслушване и обучение се опитваме непрекъснато да подобряваме услугите си. По този начин нашите служители могат да продължат да вършат работата си по най-добрия начин.
Високо мотивирани служители, с техния ценен опит и способности да се адаптират бързо към новата среда. Повечето работни места са около Амстердам, Ротердам, Айндховен и Утрехт. Има краткотрайни и дългосрочни проекти. За добре представили служители винаги има следващ проект. Те могат да работят толкова дълго, колкото искат. Има служители, които работят за клиента повече от 15 години!
AT BEST RECRUITERS LTD предлагаме високо професионално ниво на човешки ресурси (HR) услуги, напълно безплатно за кандидатите, с лицензирани компании стабилни на българския и европейския пазар. Нашият дългогодишен бизнес опит показа, колко е важно личното отношение към всеки човек. Точно затова създаваме пълен личен профил за нашите клиенти, което ни позволява да намерим най-подходящия служител за него. Ние сме вашата връзка с компании, които поддържат своите обучени специалисти, квалифицирани работници.

Необходими умения:
• Практическа способност;
• Способност да планирате и организирате натоварена програма, спазване на срокове;
• Опит 2 години с окачени фасади;
• Бъдете надеждни, точни, трудолюбиви и поддържайте професионално отношение към всички задачи;
• Четенето на чертежи е задължително;
• Може да ви е необходима шофьорска книжка за пътуване между работните обекти.

Вашите ежедневни задължения могат да включват:
• Монтиране на окачени фасади ;
• работа на височини;
• Описание на работата: фиксиране и завършване на окачени фасади, може да бъде обновяване или развитие;
• Работата е на открито.

Заплата:
• Свободни позиции: монтажници за окачени фасади
• Изисквания: минимум 2 години трудов стаж, с инструменти, способни да комуникират на английски или немски език (най-малко 1 на екип);
• Транспорт: Най-малко 1 автомобил на eкип ;
• Начална дата: незабавно .

График: Дългосрочна заетост, графикът се договаря;
• Регион: Навсякъде в Холандия;
• Заплати: 40 часа / седмица 400 нето, – до 500 евро нето, след данък (безплатно настаняване!)
• Плащане: Всяка седмица, след втората седмица на работа;
• Всеки кандидат ще се запознае лично по време на интервюто с работодателя. Плащането зависи от професионалния опит и езиковите умения. ;
• Може да печелите повече за извънреден труд .
Работно време, от понеделник до петък .

Моля , изпращайте Вашите Кандидатури на английски език !

AT BEST RECRUTERS LTD притежават следните операционни лицензи:
Човешки ресурси агенция Лиценз № 2282 за България, издаден от МТСП .
Човешки ресурси агенция Лиценз № 2283 за Европа, издаден от МТСП ;
Лицензиран администратор на лични данни № 427547
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Допълнителна информация

  • Gallery
Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение 24 часа в денонощието за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292