AT BEST RECRUITERS LTD

МОНТАЖ НА АЛУМИНИЕВА И PVC ДОГРАМА 490 views

Монтажници на прозорци на PVC и алуминиева дограма

Нашият клиент е стабилна организация с дългогодишен опит в областта на гъвкавата заетост в строителната индустрия. Търсейки професионалисти и високо квалифицирани специалисти чрез предизвикателни задачи и проекти, те се стремят да намерят идеалния кандидат за най-добрата за него позиция. Това е нашето предизвикателство да определим кой кандидат най-добре се вписва в даден проект на клиента.
Екип от ентусиазирани мениджъри и служители за наемане на работа, работим всеки ден, за да насочваме търсещите работа служителите като създаваме предизвикателни нови задачи. Всеки член на екипа е опитен и специализиран в една или повече работни области, така че да виждат възможности за търсещите работа и да ги пренасочват към правилния проект.
Хората винаги са основно и най-важно задължение и чрез изслушване и обучение се опитваме непрекъснато да подобряваме услугите си. По този начин нашите служители могат да продължат да вършат работата си по най-добрия начин.
Високо мотивирани служители, с техния ценен опит и способности да се адаптират бързо към новата среда. Повечето работни места са около Амстердам, Ротердам, Айндховен и Утрехт. Има краткотрайни и дългосрочни проекти. За добре представили служители винаги има следващ проект. Те могат да работят толкова дълго, колкото искат. Има служители, които работят за клиента повече от 15 години!
AT BEST RECRUTERS LTD предлагаме високо професионално ниво на човешки ресурси (HR) услуги, напълно безплатно за кандидатите, с лицензирани компании стабилни на българския и европейския пазар. Нашият дългогодишен бизнес опит показа, колко е важно личното отношение към всеки човек. Точно затова създаваме пълен личен профил за нашите клиенти, което ни позволява да намерим най-подходящия служител за него.

Необходими умения:
• Практическа способност;
• Способност да планирате и организирате натоварена програма, спазване на сроковете;
• разчитане на чертежи е задължително;
• Може да ви е необходима шофьорска книжка за пътуване между обектите/работните места.

Вашите ежедневни задължения включват:
• Премахване на стари прозорци и врати с ръчни и електрически инструменти;
• Измерване на пространството за нови прозорци или врати;
• Монтирате дограма на място, като се уверите, че е поставена прецизно, равномерно и сигурно;
• Уплътнителни фитинги, които ги правят устойчиви на атмосферни влияния;
• Изчистване на остатъчните материали .

Заплата:
• Свободни места: монтаж на прозорци;
• Работно описание: поставяне на дограма / прозорци / (пластмаса или алуминий), може да бъде нова или за ремонт. Работата е на открито;
• Изисквания: Най-малко 2+ години трудов стаж, да разполагат с инструменти, способни да разговарят на английски или немски език (най-малко по 1 човек на екип);
• Транспорт: Най-малко по 1 автомобил на екип;

График: Дългосрочна заетост, графикът се договаря;
• Начална дата: незабавно;
• Регион: Навсякъде в Холандия;
• Заплата: 40 часа / седмица 400 нето, – до 500 евро нето, след приспадане на данък (безплатно настаняване!)
• Плащане: Всяка седмица, след втората седмица от започване на работа.
• Плащането зависи от професионалния опит и езиковите умения и ще бъде офериран по време на интервюто ;
• Може да спечелите повече за извънреден труд и работа на смени.
Работно време, от понеделник до петък .

Ще работите навън, понякога на високо.

Моля , изпращайте Вашите Кандидатури на английски език !

AT BEST RECRUTERS LTD притежават следните операционни лицензи:
Човешки ресурси агенция Лиценз № 2282 за България, издаден от МТСП .
Човешки ресурси агенция Лиценз № 2283 за Европа, издаден от МТСП ;
Лицензиран администратор на лични данни № 427547
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Допълнителна информация

  • Gallery
Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение 24 часа в денонощието за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292