AT BEST RECRUITERS LTD

ВОДОПРОВОДЧИЦИ ЗА ГЕРМАНИЯ 233 views

ВОДОПРОВОДЧИЦИ ЗА ГЕРМАНИЯ

Дружеството е известен работодател на германския пазар на труда. Повече от 20 години наемат специалисти от различни области като електротехници, водопроводчици и интериорни дизайнери.

Ние високо ценим мотивирани служители за техния опит и способност да се адаптират бързо към новите среди.

AT BEST RECRUITERS LTD предлага пълни и на професионално ниво HR услуги, изцяло безплатни за кандидатите, с лицензирани компании стабилни на Българският и Европейският пазари.

Дългогодишния ни бизнес опит е показал колко важно е личното отношение към всеки човек.

Точно затова създаваме пълен личен профил на нашите клиенти, което ни позволява по-лесно да открием най-подходящият за него служител.

Ние сме Вашата връзка с компании, които държат на своите кадри.

Нашите служители се изпращат само до проверени клиенти!

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА :
– първо и преди всичко привлекателна заплата 11 евро  за кандидати без език или съвсем базов немски език и 12 евро за кандидати с добър немски език . Ставката за заплащане , зависи от езиковите умения .
– втора опция 15 евро Нето на час , без осигурена квартира ;
– Тип на изплащане на заплатата – месечно на 15 число за предходният месец ;
– Възможност за аванс – Да , ежеседмично ;

По финансов въпрос се доближаваме до отделните служители по един прост принцип: колкото по-голям е опитът и колкото по-добро е познаването на немски, толкова по-добро е финансовото състояние.

  • прилично настаняване в близост до работното място;
  • редовно се организират проекти за стимулиране и допълнителни финансови премии за служителите;
  • способността да се учи езикът е от съществено значение;
  • гаранция за постоянна заетост , безсрочен немски трудов договор;
  •  гарантиран минимум работни часове .
    За редовно месечно работно време се определят 151,67 часа съгласно § 2 от Колективния тарифен договор на фирмите за подбор и предоставяне на персонал ;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

  • удостоверение за завършване на училището като водопроводчик;
  • владеене на немски език на комуникативно ниво;
  • шофьорска книжка + собствен автомобил;
  • опит в професията минимум 2 години;
  • възможност за работа по двойки, в които един човек да има кола.

Примерни задължения:

  • обновяване на стари инсталации
  • създаване на нови инсталации
  • Канализационни инсталации
  • разпределение на горещ въздух
  • централно отопление
  • Подово отопление
  • инсталация на вентилационни тръби
  • охлаждане
  • газови инсталации
  • изграждане и монтаж на котли
  • монтаж на тръби
  • Монтаж на PE тръби
  • Монтаж на PVC тръби
  • Инсталация на тръбопроводи SML
  • обработка на медни тръби
  • Монтаж на стоманени тръби
  • Монтаж на стоманени, поцинковани тръби
  • Монтаж на тръбни канали
  • Уплътняване на тръби – система Mannesmann
  • Газозаваряване 311
  • меко запояване
  • твърда заварка
  • Обработка на ламарина
  • спринклерни агрегати
  • Четене на технически чертеж

AT BEST RECRUTERS LTD ПРИТЕЖАВАТ СЛЕДНИТЕ ОПЕРАЦИОННИ ЛИЦЕНЗИ:

Човешки ресурси агенция Лиценз № 2282 за България, издаден от МТСП .

Човешки ресурси агенция Лиценз № 2283 за Европа, издаден от МТСП ;

Лицензиран администратор на лични данни № 427547;

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Допълнителна информация

  • Gallery
Кандидатствай по тази обява
Сподели тази обява

КАК МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМ?

Нашите професионалисти за набиране на кадри са на разположение 24 часа в денонощието за да ви помогнат по пътя към вашата кариера. Разгледайте нашите свободни работни места и кандидатстват директно. Може да се свържете с нас и ние ще Ви помогнем при търсенето на работа.

Контакти

AT BEST RECRUITERS Ltd.
ул. Христо Спиридонов 2A
Севлиево5400
България
hr@atbestrecruiters.com
+359 883 209 292